preloader

Dynamiczne ceny

Nie trać czasu na analizę konkurencji i czasochłonne ustawianie cen. Są narzędzia, które zrobią to automatycznie...

PriceLabs

Zwiększ przychody i obłożenie dzięki narzędziu PriceLabs do dynamicznego ustalania cen. PriceLabs monitoruje ceny konkurencji oraz trendy obłożenia w okolicy Twojego obiektu. Zestawia to z cenami / obłożeniem w Hotres i  na tej podstawie przesyła sugerowane ceny oraz restrykcje (minLOS, CTA, CTD) bezpośrednio do cennika w Hotres. Takie ceny mogą być następnie replikowane na kanały Channel Manager np. z podniesieniem ceny o 15%.

Poznaj PriceLabs

Qualpro - proRMSQualpro dostarcza oprogramowanie i usługi w zakresie Revenue Managementu, które zwiększają przychody hoteli i apartamentów.
proRMS to oprogramowanie Revenue Management System oparte o sztuczną inteligencję, które skutecznie optymalizuje przychody. 

Jakie funkcjonalności dostarcza proRMS?
  • automatyczna rekomendacja oraz zmiana cen i restrykcji dla każdej kategorii pokoju
  • regularny monitoring konkurencji
  • rekomendacje dla różnych kanałów dystrybucji i różnych segmentów Gości
  • prognoza przychodów i najważniejszych wskaźników
  • spersonalizowane raporty i grafy
Poznaj proRMS

PriceMonitor

Nasz PriceMonitor analizuje ceny konkurencji na podstawie Booking.com, Google, Expedia, Agoda. Zestawia przy tym do 40 dni analizy aż 64 konkurentów. Wszystko to w formie przyjaznego raportu z wykresem i tabelą cen.

Ceny konkurentów są zestawiane z wybranym cennikiem w Hotres i na podstawie różnic PriceMonitor kalkuluje sugestią cenową. Narzędzie jest rozliczane w trybie prepaid, a więc wystarczy doładować konto i skonfigurować monitor.

Sprawdź nasz PriceMonitor

Zarządzaj cenami maksymalizujący zyski.