preloader

Strony dla hoteli

Sprzedażowa strona dla hotelu, apartamentów.

Zapewniamy kompleksową usługę projektując strony hotelowe w oparciu o Hotres.

Responsywność

Coraz więcej osób dokonuje rezerwacji w ruchu - statystycznie 80% konsumentów używa urządzeń mobilnych do  przeglądania ofert oraz dokonywania rezerwacji. Nasze strony posiadają w standardzie wersję mobilną tak, by poprawnie wyświetlać się na tabletach oraz telefonach.

Optymalizacja

Nasze działania zawsze skierowane są w stronę optymalizacji strony www tak, by ładowała się możliwie szybko i uzyskiwała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Korzystamy z narzędzi testujących nasze strony pod kątem poprawności kodu - W3C, szybkości działania - GooglePageSpeed, Gmetrix.

WWW + Booking Engine + Channel Manager

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojego hotelu

Design

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Nie tworzymy stron z wykorzystaniem szablonów - zamawiając u nas stronę WWW masz pewność, że Twój brand w sieci będzie unikatowy. 

System CMS

Nasz system CMS to nowoczesna aplikacja spełniąca wszystkie oczekiwania naszych klientów. Intuicyjna obsługa sprawia, że edycja podstron, aktualności i rozbudowa menu jest bajecznie prosta. 

HOTRES BookNow Pages

BookNow Pages to kreator strony WWW, który umożliwia w prosty i błyskawiczny sposób stworzenie nowoczesnej i responsywnej strony internetowej Twojego hotelu, apartamentu czy domku. Stwórz swoją własną stronę WWW już dzisiaj i pozyskuj bezpośrednie rezerwacje bez prowizji - wszystko za jedyne 365 zł netto rocznie! Nasze realizacje:

https://gorskagrupa.pl/
http://przystanekwdrzewach.pl/

 

Stosujemy najnowsze technologie... już od 2002

Nasze realizacje spełniają rygorystyczne standardy poprawności kodu strony według specyfikacji W3C.  Ma to duże znaczenie przy pozycjonowaniu (głównie w google) jak również poprawności wyświetlania na różnych przeglądarkach. W chwili obecnej zarówno front strony jak i panel administracyjny w zupełności opieramy na silniku Zend Framework, który gwarantuje bezpieczeństwo i optymalną wydajność. 
 

Nowoczesna strona WWW

Strony tworzone z myślą o hotelarzach