preloader

Strony dla hoteli

Sprzedażowa strona dla hotelu, apartamentów.

Zapewniamy kompleksową usługę projektując strony hotelowe w oparciu o Hotres.

Responsywność

Coraz więcej osób dokonuje rezerwacji w ruchu - statystycznie 80% konsumentów używa urządzeń mobilnych do  przeglądania ofert oraz dokonywania rezerwacji. Nasze strony posiadają w standardzie wersję mobilną tak, by poprawnie wyświetlać się na tabletach oraz telefonach.

Optymalizacja

Nasze działania zawsze skierowane są w stronę optymalizacji strony www tak, by ładowała się możliwie szybko i uzyskiwała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Korzystamy z narzędzi testujących nasze strony pod kątem poprawności kodu - W3C, szybkości działania - GooglePageSpeed, Gmetrix.

WWW + Booking Engine + Channel Manager

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojego hotelu

Design

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Nie tworzymy stron z wykorzystaniem szablonów - zamawiając u nas stronę WWW masz pewność, że Twój brand w sieci będzie unikatowy. 

System CMS

Nasz system CMS to nowoczesna aplikacja spełniąca wszystkie oczekiwania naszych klientów. Intuicyjna obsługa sprawia, że edycja podstron, aktualności i rozbudowa menu jest bajecznie prosta. 

HOTRES BookNow Pages

BookNow Pages to kreator strony WWW, który umożliwia w prosty i błyskawiczny sposób stworzenie nowoczesnej i responsywnej strony internetowej Twojego hotelu, apartamentu czy domku. Stwórz swoją własną stronę WWW już dzisiaj i pozyskuj bezpośrednie rezerwacje bez prowizji - wszystko za jedyne 399 zł netto rocznie! 


 

Stosujemy najnowsze technologie... już od 2002

Nasze realizacje spełniają rygorystyczne standardy poprawności kodu strony według specyfikacji W3C.  Ma to duże znaczenie przy pozycjonowaniu (głównie w google) jak również poprawności wyświetlania na różnych przeglądarkach. W chwili obecnej zarówno front strony jak i panel administracyjny w zupełności opieramy na silniku Zend Framework, który gwarantuje bezpieczeństwo i optymalną wydajność. 
 

Nowoczesna strona WWW

Strony tworzone z myślą o hotelarzach