preloader

Automatyzacja

Technologia w najmie

Oszczedzaj czas, obniż koszty, zwiększ zyski i wydajność dzięki technologii automatyzacji najmu.

Zamki hotelowe

Hotres w połączeniu z zamkami hotelowymi działa jak automatyczna recepcja. Kody dostępu SMS generowane są automatycznie po potwierdzeniu rezerwacji - np. szybką płatnością online. 

Integracja z zamkami elektronicznymi

Gotowe integrację z firmami, które cieszą się coraz szerszą pulą odbiorców i z którymi system Hotres jest w pełni zintegrowany
 

channel
channel
channel
channel
channel
channel
channel
channel
channel

BT Electronics

SAIK-HOMATIC to innowacyjna technologia stworzona z myślą o znacznym zmniejszeniu kosztów prowadzenia obiektów noclegowych. Pełna integracja urządzenia z oprogramowaniem Hotres pozwala na całkowitą rezygnację lub ograniczenie świadczenia tradycyjnych usług recepcyjnych. To jedyne tego rodzaju rozwiązanie dostępne na rynku, zapewniające bezpieczeństwo oraz pełną, zdalną kontrolę nad udzielaniem dostępu do obiektu.

Dowiedz się więcej

BergRegions

Rozwój technologii i nowinek przynosi nowe rozwiązania do wielu branż – także hotelarskiej i turystycznej. Dzięki nim udaje się nie tylko sprawniej zarządzać swoim przybytkiem, ale także znacząco ograniczyć koszty. Takim rozwiązaniem jest samoobsługowa recepcja z cyfrowym systemem informacji turystycznej, która, wraz z automatyczną szafką na klucze, może funkcjonować jako wydajna, bezosobowa recepcja.

Dowiedź się więcej
 

Testuj przez 14 dni

Sprawdź możliwości Hotres. Bez opłat konfiguracyjnych. Bez zobowiązań.