Booking Engine - System rezerwacji pokoi na stronie www

...swoboda dla Gości, zysk dla Ciebie!

HOTRES to nowoczesny system rezerwacyjny stworzony z myślą o właścicielach obiektów noclegowych. Umożliwia on dokonanie rezerwacji online przez stronę internetową hotelu. Doskonale spisuje się na smartfonach i tabletach, skąd spływa większość rezerwacji. Dzięki wygodnemu w obsłudze terminarzowi Goście natychmiast otrzymają odpowiedź na pytanie dotyczące dostępności, ceny oraz pokoi, w ciągu kilku minut zarezerwują nocleg i dokonają płatności zaliczki.

HOTRES to system obsługujący rezerwacje noclegów online oraz za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki HOTRES Goście zyskują swobodę dokonywania rezerwacji przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca i urządzenia, a obiekt zyskuje swobodę zarządzania, nie płacąc przy tym prowizji.

HOTRES MOBILNIE  /   JAK WYGLĄDA NA SMARTFONIE ?

To idealne rozwiązanie dla każdego obiektu noclegowego, bez znaczenia czy jest dużym hotelem czy małym pensjonatem. HOTRES nie wymaga dodatkowych domen, łączy czy serwerów. W prosty, intuicyjny sposób pozwala Gościom rezerwować pokoje online, a recepcji oszczędzać czas. Rezerwacje potwierdzane są płatnością zaliczki, którą Goście mogą realizować szybkim przelewem internetowym w systemie dotpay.pl lub kartą kredytową.

Pełna integracja z programem hotelowym oraz łatwość obsługi systemu HOTRES sprawia, że rezerwacja trwa zaledwie kilka minut. Dodatkowo system posiada wiele przydatnych narzędzi marketingowych, umożliwiając na przykład sprzedaż pakietów pobytowych czy nadawanie kuponów rabatowych.
integracja z programem hotelowym

System rezerwacyjny HOTRES oferuje możliwość integracji z Booking.com, Expedia.com, BookApart.com, Nocleg.pl i eholiday.pl, dzięki czemu obiekt hotelowy promowany jest na najbardziej znanych serwisach, gdzie dokonywanych jest najwięcej rezerwacji.
Ponadto dzięki HOTRES hotel jest bezpłatnie prezentowany na polskich portalach noclegowych: rezerwante.pl, wakacjoner.pl i pakietyhotelowe.pl. Nasze pakietyhotelowe.pl pozycjonują się na tyle wysoko, że pozwalamy sobie zaprosić do nich najlepsze hotele i pensjonaty w Polsce.
 

HOTRES wyróżnia prostota rezerwacji.

Gość dokonuje wyboru i płatności w zaledwie kilku krokach. Jest to wygodne i szybkie rozwiązanie dla obu stron.

  • Krokiem pierwszym jest dokonanie wyboru terminu i dostępnych wówczas pokoi, co umożliwia czytelna prezentacja w systemie HOTRES.
  • Krok drugi to dobranie do pokoi opcji dodatkowych – kwiatów, kosza owoców, wina, dostawki, zabiegów SPA itp.
  • Krokiem trzecim jest podanie danych i wybór kanału płatności.
     

Kroki rezerwacji pokoi online

Proces rezerwacji kończy się płatnością i potwierdzeniem mailowym.
Interfejs HOTRES został zoptymalizowany pod kątem ergonomii na postawie wielu opinii, a prostota interfejsu przekłada się na liczbę zrealizowanych rezerwacji.

HOTRES funkcjonuje jak dyskretna, wcielona wtyczka/plugin na stronie obiektu, gość ma wrażenie, że jest i pozostaje na stronie, poruszając się po niej swobodnie i intuicyjne dokonując rezerwacji. Rezygnujemy przy tym z wyskakujących okienek, które wyglądają mało profesjonalnie i dla Gościa nie są tak wiarygodne jak strona hotelu. Interfejs HOTRES nie jest pop-upem/wyskakującym oknem. Jego wygląd dopasowany jest do charakteru i kolorystyki strony. 

Najlepsze efekty sprzedaży miejsc noclegowych daje pełna integracja systemu HOTRES ze stroną internetową obiektu. Oto przykłady: 
http://apartamenty.ciroko.com.pl/
http://apartamentnaurlop.pl/

Więcej rezerwacji dzięki HOTRES!
 

Jestem zainteresowany... co dalej ? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia obiektu - zajmie to tylko 1 minutę
tylko 1 minuta
ZAMKNIJ