preloader

Dodatki

Usprawnij pracę i zwiększ sprzedaż

Hotres posiada wiele dodatkowych modułów, które usprawnią pracę każdego obiektu noclegowego.

Housekeeping

Storzyliśmy dedykowany panel dla obsługi sprzątającej. Użytkownik po zalogowaniu zarządza przypisanymi pokojami. Może to robić na komputerze, tablecie, telefonie. Panel housekeeping prezentuje pokoje, które wymagają sprzątania. Obsługa po zakończonym sprzątaniu zmienia status pokoju na "czysty". Proste ? :-) 

Panel dla Właścicieli

Z myślą o firmach, które zarządzają apartamentami powstał dodatkowy panel dla właścicieli apartamentów. Właściciel za pośrednictwem panelu może przeglądać rezerwacje, zakładać własne blokady i przeglądać raporty sprzedaży.

Vouchery podarunkowe

Rozpocznij sprzedaż Voucherów kwotowych lub okolicznościowych - to doskonałe źródło dodatkowej sprzedaży. Voucher może opiewać na dowolną kwotę, a proces zakupu jest analogiczny jak w przypadku sprzedaży pokoju. 

Zamki hotelowe

Hotres w połączeniu z zamkami hotelowymi działa jak automatyczna recepcja. Kody dostępu SMS generowane są automatycznie po potwierdzeniu rezerwacji - np. szybką płatnością online. Hotres jest obecnie połączony z rozwiązaniami : RentingLock, Pinio, Pinmaster, BookingLock oraz Ikr.

Sprzedaż biletów

W Hotres można również sprzedawać imprezy / wydarzenia w oparciu o moduł biletów. Moduł umożliwia sprzedaż biletów np. na bal sylwestrowy lub koncert, a zakup finalizuje szybka płatność i wysyłka potwierdzenia e-mail. 

Testuj przez 14 dni

Sprawdź możliwości Hotres. Bez opłat konfiguracyjnych. Bez zobowiązań.