preloader

Referencje

Zobacz co o nas mówią

Już ponad 2000 obiektów noclegowych korzysta z systemu Hotres.

Pałac Brunów

Pałac Brunów jest wyjątkowym miejscem. Chcemy, by Goście do nas wracali. Szukając narzędzia do zarządzania rezerwacjami pokoi, ale też licznymi ofertami specjalnymi, które proponujemy, kierowaliśmy się funkcjonalnością i elastycznością. HOTRES okazał się doskonałym wyborem. Na stronie naszego pałacu Gość łatwo i szybko zarezerwuje pokoje oraz zamówi różne oferty dodatkowe, nawet zaręczyny w pałacowej scenerii. Dzięki HOTRES Pałac Brunów prezentowany jest na pakietyhotelowe.pl. Zdecydowanie polecamy!

Arkadiusz Rzeźwicki / brunow.pl

Hotel Sailor

Z Hotres korzystamy od dłuższego czasu. W naszej działalności bez takiego narzędzia ciężko funkcjonować, a w dzisiejszych czasach możliwość rezerwacji online jest absolutną koniecznością. Tego wymagają też Goście. Strona naszego Hotelu Sailor wykonana była w sposób łączący ją z Hotres. Dzięki temu oferty tworzymy w panelu Hotres, a one automatycznie pojawiają się na stronie. Program jest tak rozbudowany, że z wielu funkcji jeszcze nie korzystaliśmy. Stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny.

Jakub Krawczyk / www.hotelsailor.pl

Bambi Zakopane

Kompleksowe rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby dzisiejszego rynku. W naszym hotelu jest bardzo duża rotacja Gości i dużo typów pokoi. HOTRES sprawił, że mamy porządek w rezerwacjach, oszczędzamy czas, a bukujący u nas pobyt mają sprawę jasną na wstępie, również mobilnie. Zgranie tego systemu ze stroną internetową hotelu i z programem hotelowym mHotel daje ogromne możliwości. Odpowiada nam współpraca z HOTRES, jest on bardzo dobrym rozwiązaniem.

Właściciel Riccardo Ianni / www.bambizakopane.pl

Apartament na Urlop

W branży apartamentów pracuję od lat. Wybrałam Hotres z wielu powodów. Po pierwsze okazał się o niebo lepszy od poprzedniego systemu rezerwacji, na którym pracowałam. Po drugie na moje potrzeby zostało utworzonych kilka funkcji w programie, gdyż wynajem apartamentów jest usługą specyficzną. Hotres jest nie tylko systemem rezerwacji online, ale służy mi jako program recepcyjny do zarządzania sporą ilością apartamentów.  Polecam, bo uważam, że świetnie się sprawdzi czy to w górach czy nad morzem, gdzie jest mnóstwo osób prowadzących działalność podobną do mojej.

Izabela Rudzińska / apartamentnaurlop.pl

Ośrodek Karina

Nasza współpraca z Hotres jest kompleksowa. W dodatku wieloletnia. Korzystamy z programu rezerwacji online, ChannelManagera, a nasza strona www została stworzona w oparciu o Hotres. Polecamy ten system, bo ułatwia zarządzanie cenami i obłożeniem, do tego wciąż się rozwija. Osoby obsługujące system zawsze chętnie służą radą i pomocą. Intuicyjny, prosty panel, dużo możliwości w promowaniu obiektu i niewygórowana cena sprawia, że uważamy Hotres za bardzo dobry wybór.

Karina i Paweł Poloczek / noclegiwisla.eu

Pensjonat Kanion

Powstanie naszego pensjonatu okupiliśmy bardzo ciężką pracą, dlatego też po jego uruchomieniu szukaliśmy sposobów na oszczędność czasu. Pomaga nam w tym Hotres, który służy Gościom do szybkich rezerwacji online. Bardzo spodobała nam się możliwość darmowego wystawiania ofert pobytowych typu Majówka czy Sylwester na pakietyhotelowe.pl - wystarczy utworzyć odpowiedni cennik w panelu Hotres i gotowe! Do tego wcielenie silnika rezerwacyjnego w naszą stronę - bezproblemowo i szybko, Hotres wygląda jak integralna część strony. Polecam!

Agata Butler / www.pensjonatkanion.pl

Hotel Szyszko

Szukaliśmy prostego narzędzia do kompleksowej obsługi rezerwacji w naszym Hotelu Szyszko, a do tego prostego ChannelManagera w niewygórowanej cenie. Nie mamy czasu na nieustanne śledzenie maili, przelewów bankowych czy odbieranie telefonów. System rezerwacji HOTRES okazał się strzałem w dziesiątkę. Rezerwacje same się składają, ChannelManager synchronizuje kanały, to wszystko oszczędza nam cenny czas. Obsługa panelu jest intuicyjna i nieskomplikowana. Wsparcie ze strony osób zajmujących się systemem to również bardzo duży plus.

Dział Marketingu / ​​​​​​www.hotel-szyszko.pl

Apartamenty Karin

Zdecydowałam się na ten system rezerwacji pokoi na naszych dwóch obiektach, ponieważ według mnie jest najbardziej dopasowany do potrzeb Gości i właścicieli obiektów hotelowych. HOTRES wciąż się rozwija, twórcy reagują na realne potrzeby i sugestie Klientów, czego jestem przykładem. System ma bardzo dużo opcji, jest świetnym silnikiem rezerwacyjnym na stronie, ale też i instrumentem marketingowym. Z powodzeniem służy jako samodzielny program recepcyjny i narzędzie do promocji obiektu noclegowego. Poleciłam HOTRES swoim znajomym.  

Karin Marjańska - Grzyb / apartamentykarin.pl

Villa Park Maikuhle

Aktywnie korzystamy z systemu HOTRES, to narzędzie przyjazne w użytkowaniu, które ułatwia nam zarządzanie rezerwacjami. Możliwość wprowadzania pakietów pobytowych i ofert specjalnych pomaga nam promować nasze usługi na przykład poprzez stronę pakietyhotelowe.pl. Nasi Goście chętnie dokonują rezerwacji za pomocą systemu Hotres. Nasze uwagi do systemu są analizowane i w miarę możliwości wdrażane. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z HOTRES.

Właściciel / www.maikuhle.pl