preloader

Projekt Open Homes w trosce o lepsze jutro dla poszkodowanych uchodźców z Ukrainy

Moc pomagania na Airbnb.org

Głównym założeniem projektu jest wsparcie nawet 100 000  ukraińskich uchodźców na poziomie zapewnienia bezpłatnego, tymczasowego zakwaterowania.

Inicjatywa będzie finansowana i realizowana za pośrednictwem Airbnb Inc., darczyńców funduszu uchodźczego Airbnb.org oraz gospodarzy zaangażowanych w program Airbnb.org.

Łączymy się razem z dotkniętą konfliktem militarnym Ukrainą, dlatego pragniemy zachęcić gospodarzy Airbnb do ugoszczenia ukraińskich rodzin, w szczególności kobiet i dzieci. Każde otwarte drzwi dają szansę na ich przetrwanie i lepszy start w przyszłość.

AirBnb.org współpracuje z organizacjami typu non-profit w celu wstępnej weryfikacji uchodźców. Możesz przyczynić się do wsparcia, przyjmując gości bezpłatnie bądź ze zniżką. Angażując się w inicjatywę jako gospodarz, otrzymasz AirCover, czyli pakiet obejmujący ubezpieczenie OC oraz ochronę od szkód majątkowych.

Możesz także nieść pomoc poprzez przekazanie darowizny na sfinansowanie tymczasowego pobytu dla rodzin uchodźców i pracowników organizacji humanitarnych. AirBnb.org nie pobiera żadnych opłat, stąd masz pewność, że cała przekazana kwota zostanie wykorzystana na sfinansowanie zakwaterowania dla osób w potrzebie.

Każde, nawet niewielkie wsparcie ma duże znaczenie. Zainteresowany?
Więcej informacji o inicjatywie znajdziesz na stronie Help Ukraine.

Dołącz do rozwijającej się społeczności, dzięki której poznasz moc pomagania na Airbnb.org.