preloader

One Page - Twoja strona WWW skutecznym narzędziem sprzedaży

Szablon, dzięki któremu podkreślisz unikalność swojej oferty oraz skupisz na niej uwagę swoich klientów

Minimalizm.
One Page to strona oparta o prostą witrynę, która jest podzielona na segmenty, do których przenoszą nas linki menu. Pełną zawartość strony mamy możliwość również zobaczyć scrollując stronę w dół. Minimalizm i prostota tego rozwiązania pozwala swobodnie nawigować i ekspresowo znaleźć to czego szukamy, co czyni podstrony zupełnie zbędne. 


Zwięzłość.
One Page to informacje w pigułce, które chcesz przekazać swoim odbiorcom. Łatwość znalezienia potrzebnych informacji, galeria, brak nadmiaru zbędnych treści i same konkrety zachęcają potencjalnych klientów do dokonania rezerwacji, bądź skorzystania z innej usługi Twojego obiektu. 

Responsywność.
Coraz więcej osób dokonuje rezerwacji w ruchu - statystycznie 80% konsumentów używa urządzeń mobilnych do  przeglądania ofert oraz dokonywania rezerwacji. Nasze strony posiadają w standardzie wersję mobilną tak, by poprawnie wyświetlać się na tabletach oraz telefonach.

Design.
Funkcja i design idą w parze. Przejrzysta forma prezentacji, która wzbudza zaufanie i skutecznie zachęca do skorzystania z Twojej oferty.
Reasumując - strona One Page to przyjazna dla budżetu strona WWW. Idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają jeden, pięć czy dziesięć apartamentów. Jest to doskonały sposób na start i obecność w sieci.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu rozwiązaniem dla swojego obiektu, zapraszamy do kontaktu z nami: marketing@hotres.pl

HOTRES Team