preloader

Airbnb - Zobowiązania w związku z C-19

Gospodarze Airbnb muszą zobowiązać się do przestrzegania zasad bezpieczeństwa w związku z COVID-19

Airbnb opracowało instrukcje sprzątania specjalnie z myślą o gospodarzach. Na początku tego roku platforma ta nawiązała współpracę z ekspertami w dziedzinie zdrowia i hotelarstwa, aby przygotować instrukcje dokładniejszego sprzątania: zestaw wytycznych dotyczących czyszczenia i dezynfekcji. Metody te powstały z myślą o Tobie. Znajdziesz tam niezbędne informacje – od zalecanego sprzętu po szczegółowe listy kontrolne.

 

Airbnb wymaga teraz od swoich gospodarzy, żeby stosowali instrukcje dokładniejszego sprzątania w 5 krokach oraz nosili maseczki i zachowywali niezbędny dystans podczas kontaktów z gośćmi. Goście korzystający z Airbnb również wyrażą na to zgodę z chwilą potwierdzenia swojej rezerwacji. Kalendarze gospodarzy, którzy nie zaakceptują tych wymagań do 20 listopada 2020 roku, mogą zostać zablokowane, co uniemożliwi akceptację przyszłych rezerwacji.

 

Zaloguj się na swoje konto Airbnb, aby zapoznać się z tymi zobowiązaniami i je zaakceptować.

 

 

Przestrzegając instrukcji sprzątania, zapewnisz gościom wygodniejszy pobyt i podejmiesz istotne kroki w celu ochrony siebie, swoich gości i globalnej społeczności Airbnb.
 

Airbnb/HOTRES Team