Zamki szyfrowe

System hotelowy IKR-Hotel zapewnia zarządzanie hotelem, hostelem, pensjonatem lub apartamentami i daje możliwość samoobsługi przez Gości.

Dzięki integracji systemu kontroli dostępu IKR-KD Selkod z systemem rezerwacji online Hotres oraz oprogramowaniem mHotel powstał inteligentny hotel samoobsługowy, w którym recepcja może być ograniczona do minimum, lub nawet całkowicie zlikwidowana. W systemie IKR-Hotel najczęściej jako elementywykonawcze wykorzystywane są klamki i zamki systemu Aperio.

Kod SMS lub na e-mail

Gość po zarezerwowaniu pokoju online na stronie internetowej hotelu i dokonaniu zapłaty otrzymuje SMS lub e-mailem kod PIN ważny od dnia i godziny rozpoczęcia rezerwacji do dnia i godziny zakończenia rezerwacji. Po przybyciu do hotelu Gość nie musi się już rejestrować, otwiera drzwi pokoju kodem PIN lub otrzymaną kartą. Kod (karta) traci ważność o ustalonej godzinie określonej końcem rezerwacji (wtedy też przestaje otwierać drzwi). System IKR-KD oprócz pracy w systemie IKR-Hotel niezależnie może współpracować z: centralką alarmową - załączając lub wyłączając system alarmowy w pomieszczeniu, monitoringiem wizyjnym – rejestrując obraz z kamery podczas określonego zdarzenia (np. wejścia/wyjścia z pokoju), czujnikiem obecności osób w pokoju i przekazując tą informację do innego systemu (np. sterowania centralnym ogrzewaniem).


​Istnieje oczywiście możliwość wykorzystania systemu IKR-Hotel do usprawnienia i unowocześnienia obsługi już istniejącego hotelu, w której jedna osoba może obsłużyć całą recepcję - dokonując szybkiej weryfikacji tożsamości Gości hotelu i wydając karty bezstykowe lub generując kod PIN. Obie funkcjonalności - zarówno kod PIN jak i karta bezstykowa stanowią duże udogodnienie dla obsługi hotelu i zarządzania dostępem do pokoi.

Swoboda dla Gości, swoboda dla Ciebie!

Po przybyciu do hotelu Gość nie musi się już rejestrować, otwiera drzwi pokoju kodem PIN lub otrzymaną kartą.
Kod (karta) traci ważność o ustalonej godzinie określonej końcem rezerwacji (wtedy też przestaje otwierać drzwi).

System IKR-KD oprócz pracy w systemie IKR-Hotel niezależnie może współpracować z:

  • centralką alarmową - załączając lub wyłączając system alarmowy w pomieszczeniu
  • monitoringiem wizyjnym – rejestrując obraz z kamery podczas określonego zdarzenia (np. wejścia/wyjścia z pokoju)
  • czujnikiem obecności osób w pokoju i przekazując tą informację do innego systemu (np. sterowania centralnym ogrzewaniem)
  •  

System Hotres współpracuje również z firmą RentingLock, dzięki której wiele obiektów może z ulgą zapomnieć o wydawaniu kluczy Gościom.

System zamków elektronicznych pozwala uwolnić osoby zarządzające apartamentami od konieczności czekania na Gości, czy bycia przy zameldowaniu, a obiekty hotelowe od utrzymywania recepcji. Hotres wyśle Gościom, którzy dokonali rezerwacji, kod do zamka, ważny od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu. Gość otrzyma powiadomienie mailowe i sms prosto z panelu Hotres.

Zamek w drzwiach uwalnia od konieczności czekania na Gości, daje swobodę godziny przyjazdu i wyjazdu, zmniejsza koszty utrzymania personelu i oszczędza czas obu stronom.

 

RentingLock to jeden zamek, wiele funkcji!

Można generować dostęp do apartamentu za pomocą prostej aplikacji internetowej, zamek ogranicza ryzyko kradzieży i zgubienia kluczy, pozwala na bezobsługowy najem lokalu.

Prosty proces instalacji polega na:

  • konsultacji - krótki audyt pozwala na określenie potrzeb i upewnienie się, czy RentingLock pasuje do drzwi
  • instalacji - która po uprzednim przygotowaniu trwa mniej niż godzinę
  • aktywacji - za pomocą aplikacji

Partnerem technologicznym RentingLock jest najbardziej znana firma LOB S.A., produkująca zamki od ponad 100 lat, prawdziwy lider branży. Gwarantuje to najwyższy poziom obsługi i serwisu.

 

Jestem zainteresowany... co dalej ? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia obiektu - zajmie to tylko 1 minutę
tylko 1 minuta