Dlaczego wybrać HOTRES ?

brak prowizji za rezerwacje

Opłata roczna jest jedynym kosztem ponoszonym przez hotel, w formie abonamentu, płatnym raz w roku, niezależnie od ilości dokonanych rezerwacji. Jednym słowem - brak dodatkowych opłat, brak prowizji ! Oszczędność czasu przy niewielkim koszcie to niewątpliwa zaleta HOTRES.

  • 0 zł prowizji za rezerwacje
  • 0 zł za instalację na stronie
  • 0 zł za aktualizacje programu
  • 0 zł za integrację z programem hotelowym
  • 0 zł za integrację z zamkami
  • 0 zł za SMS o rezerwacjach (do 10 w miesiącu)
  • 0 zł za prezentację ofert specjalnych na naszych portalach

ZOBACZ CENNIK

 

mobilność

 

HOTRES przygotowany jest na urządzenia mobilne, tablety i smartfony. Statystyki pokazują, że to właśnie z urządzeń mobilnych spływa najwięcej rezerwacji. Interfejs jest w pełni responsywny, co daje odpowiedni wygląd i czytelność na wszystkich urządzeniach mobilnych niezależnie od rozdzielczości i przekątnej ekranu. Panel administracyjny hotelu również jest responsywny i z powodzeniem funkcjonuje na smartfonach i tabletach.

WERSJA MOBILNA

 

ChannelManager z kanałami sprzedaży

Opcją programu jest narzędzie pozwalające na zarządzanie rezerwacjami z jednego miejsca. ChannelManager Hotres zsynchronizowany jest z Booking.com, eholiday.pl, Expedia.com, Nocleg.pl, BookApart.com. Wysyłka cen i dostępności odbywa się z panelu Hotres. Proces spływania rezerwacji jest zautomatyzowany, dostępność jest natychmiast pomniejszana do wszystkich kanałów sprzedaży, a obiekt otrzymuje informację o nowej rezerwacji. Wygodne jest również zsynchronizowanie kalendarzy z AirBnB, dzięki czemu nie ma możliwości overbookingu.

WIĘCEJ

 

prosty i intuicyjny dla Gościa i obsługi hotelu 

Rezerwacja online poprzez HOTRES sprowadza się do trzech prostych kroków. Goście łatwo i szybko dokonują rezerwacji bezpośrednio na stronie obiektu. Zarządzanie rezerwacjami i cenami w Hotres jest intuicyjne. Dzięki instalacji HOTRES na stronie rezerwacji jest więcej, gdyż dokonują się w sposób automatyczny i sprawny, do tego całodobowo. Można samodzielnie edytować ceny, opisy pokoi i ich obłożenie. Można wprowadzić ograniczenia rezerwacji na wybrane dni. Program umożliwia działania recepcyjne. Dzięki HOTRES obiekt jest prezentowany na alepokoje.pl i pakietyhotelowe.pl.

SPRAWDŹ PANEL ADMINISTRACYJNY HOTRES

 

integracja i wdrożenie

Szybka integracja ze stroną www obiektu, dopasowanie wyglądu do stylistyki strony, do tego krótki czas instalacji HOTRES, wraz z naniesieniem pokoi, opisów, zdjęć i cen sprawiają, że czas realizacji zamówienia zamyka się często w jednej dobie. Bezpłatne wdrożenie i instalacja na stronie obiektu hotelowego, nie trzeba ponosić żadnych opłat dodatkowych. Udostępniamy obszerną instrukcję pozwalającą na swobodne poruszanie się po panelu, zapewniamy również wsparcie techniczne. HOTRES jest elastyczny pod względem konfiguracji. Można zastosować własne szablony emailowe, dostosować kolorystycznie plugin systemu. Edycja jest szybka i prosta, nie wymaga interwencji serwisu.

SPRAWDŹ

 

 

Jestem zainteresowany... co dalej ? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia obiektu - zajmie to tylko 1 minutę
tylko 1 minuta