Hotels.com

Hotels.com jest internetową platformą zajmującą się rezerwacjami hoteli. Hotels.com zostało założone w 1991 roku przez Davida Litmana i Roberta Deinera w Stanach Zjednoczonych. Początkowo firma zajmowała się rezerwacją miejsc w USA poprzez telefon. Od 2002 roku Hotels.com umożliwiło rezerwowanie hoteli przez internet.

Hotels.com posiada 85 stron internetowych w 34 językach i rezerwuje miejsca w ponad 320 tysiącach hoteli.

Hotels.com to usługodawaca należący do rodziny Expedia, Inc. Oferuje wybór setek tysięcy hoteli w ponad 60 krajach. Hotels.com to wiodący i najbardziej znany usługodawca w zakresie wynajmu hoteli na świecie, który oferuje możliwości rezerwacji we własnej sieci zlokalizowanych witryn internetowych i infolinii. Strony Hotels.com to źródło informacji na temat cen, udogodnień i dostępności miejsc w tysiącach hoteli na świecie.

Dlaczego warto sprzedawać swoje pokoje i usługi na Hotels.com?

Firmy należące do grupy Expedia Inc. obsługują ponad 70 punktów sprzedaży w ponad 55 krajach na całym świecie. Firma Expedia, własciciel Hotels.com jest największym na świecie usługodawcą rezerwacji hotelowych, udostępniającym miejsca w ponad 100 000 hoteli na prawie wszystkich kontynentach oraz umożliwiającym korzystanie z usług linii lotniczych, biur podróży, wypożyczalni samochodowych, a także usług świadczonych w miejscu wypoczynku.

ChannelManager Hotres to korzyści:

  • pokoje prezentowane na Expedia sprzedawane są jednocześnie na Hotels.com i innych platformach grupy
  • dotarcie z ofertą do odbiorców całego świata
  • zarządzanie dostępnością i cenami z jednego panelu
  • automatyczne pobieranie rezerwacji z Hotels.com
  • bieżąca aktualizacja obłożenia
  • zwiększenie sprzedaży
  • Hotres nie pobiera prowizji za rezerwacje dokonane za pośrednictwem Hotels.com

SPRAWDŹ CENĘ

Jestem zainteresowany... co dalej ? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia obiektu - zajmie to tylko 1 minutę
tylko 1 minuta