HomeAway

Światowy lider wynajmu domów wakacyjnych!
HomeAway, należace do wielkiej rodziny portali wakacyjnych, jest światowym liderem w branży wynajmu domów na wakacyje, udostępniającym podróżnym ponad milion ofert. Oferuje największy wybór obiektów dostosowanych do każdego rodzaju podróży i na każdy budżet.

Miesięcznie 44 miliony podróżnych odwiedza strony HomeAway przeglądając oferty ze 190 krajów świata.

Mile widziane są domy wakacyjne, ale również apartamenty i domki. Do rodziny HomeAway należą znane marki, takie jak: HomeAway, VRBO, FeWo - direkt, VacationRentals.com, Homelidays, OwnersDirect, Abritel i inne. Każda strona rodziny HomeAway obsługiwana jest przez HomeAway.com, Inc. (spółka zależna od Expedia, Inc.).

Dlaczego warto sprzedawać swoje pokoje i usługi na HomeAway?

Firmy należące do HomeAway są największym na świecie usługodawcą rezerwacji wakacyjnych, udostępniającym miejsca w domach wakacyjnych i apartamentach na prawie wszystkich kontynentach.

W panelu Hotres można generować pliki iCal. Dzięki temu możliwa jest synchronizacja z takimi kalendarzami jak HomeAway, co pozwala zarządzać obłożeniem obiektu z jednego miejsca.
Kalendarze online można wykorzystać do zarządzania rezerwacjami. Za pomocą unikalnego adresu URL następuje wysłanie informacji o założonych blokadach i niedostępnych terminach na terminarzu Hotres do HomeAway.

Kalendarz w formacie iCal to:

  • automatyczna aktualizacja obłożenia na HomeAway i w terminarzu Hotres
  • rezerwacje dokonane przez HomeAway wpadają na listę rezerwacji w Hotres
  • zwiększenie sprzedaży dzięki prezentacji oferty w światowym serwisie
  • Hotres nie pobiera prowizji za rezerwacje dokonane na HomeAway

SPRAWDŹ CENĘ

 

Jestem zainteresowany... co dalej ? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia obiektu - zajmie to tylko 1 minutę
tylko 1 minuta