AirBnB

Znane na całym świecie AirBnB to amerykańska platforma założona w sierpniu 2008. Główna siedziba znajduje się w San Francisco w Kalifornii. Śmiało można stwierdzić, że jest to zaufany rynek społecznościowy, który służy publikowaniu ofert, odkrywaniu i rezerwowaniu miejsc pobytu na całym świecie. Nie ma znaczenia czy chodzi o wynajęcie apartamentu na jedną noc, zamku na tydzień czy willi na miesiąc - AirBnB umożliwia rezerwację za dowolną cenę, a większą część prowizji pokrywa Gość (6 - 12 %), gospodarz pokrywa jedynie 3% od rezerwacji.

W bazie AirBnB jest ponad 65000 miast i 191 państw. 3 miliony ofert z całego świata pozwalają podróżnym dołączyć do społeczności AirBnB.

To właśnie ta społeczność sprawia, że AirBnB stało się światową potęgą. Rezerwacja na AirBnB jest prosta i czytelna, posiada bardzo wiele filtrów, dzięki czemu gospodarz może wybrać profil pożądanych Gości, a Goście gospodarza. Płatność za rezerwacje Gospodarz otrzymuje w 24 h od zameldowania Gościa. Gospodarzem może zostać każdy, i może zaprezentować każdy rodzaj obiektu.

Dlaczego warto sprzedawać pokoje na AirBnB?

  • obiekt noclegowy jest dostępny od razu, na całym świecie
  • możliwość dotarcia do 60 milionów klientów ze 191 państw
  • bezpłatna prezentacja na stronie
  • prowizja od rezerwacji podzielona między Gościa (6 - 12 %) a Gospodarza (3 %)
  • obsługa klienta w wielu językach

W panelu Hotres można generować pliki iCal. Dzięki temu możliwa jest synchronizacja z takimi kalendarzami jak Google Calendar, iCloud czy serwisem AirBnB, co pozwala zarządzać obłożeniem obiektu z jednego miejsca.
Kalendarze online można wykorzystać do zarządzania rezerwacjami. Za pomocą unikalnego adresu URL następuje wysłanie informacji o założonych blokadach i niedostępnych terminach na terminarzu Hotres do AirBnB i odwrotnie.

Kalendarz iCal wykorzystany w Hotres <> AirBnB:

  • automatyczna aktualizacja obłożenia na AirBnB i w terminarzu Hotres
  • rezerwacje dokonane przez AirBnB wpadaja na listę rezerwacji w Hotres
  • zwiększenie sprzedaży dzięki prezentacji oferty w światowym serwisie
  • Hotres nie pobiera prowizji za rezerwacje dokonane na AirBnB

SPRAWDŹ CENĘ

Jestem zainteresowany... co dalej ? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia obiektu - zajmie to tylko 1 minutę
tylko 1 minuta